Blog > Komentarze do wpisu
Skoro pytają, skąd się wzięła i kim jest Pani Szalo ...

Odpowiadam więc - wprost i bez ściemy.

Najogólniej rzecz biorąc Pani Szalo wzięła się z sennej pomyłki, może pośpiechu, na pewno niezręczności męskich dłoni. Brzmi to dość dziwnie ale taka jest prawda :)

To lubiąca ludzi "czujna obserwatorka rzeczy ulotnych". W pracy zajmująca się rzeczami ważnymi, poza pracą jeszcze ważniejszymi. Pani Szalo wie, że wiara w siebie może zdziałać cuda. Pani Szalo wie również, że najważniejsze to ogarnąć samego siebie. Pani Szalo wie, że nie wszystko trzeba zrozumieć, czasami można "nie wiedzieć", jeżeli trzeba - należy płakać. Pani Szalo wie, że rzeczy nie dzieją się bez powodu, że każde wyzwanie rozwija. Wie też, że na wiele spraw nie ma wpływu ale wszystko jest po coś.

Iskrzaca wesołymi ognikami, nie podobna do nikogo, pogodna, rozmyślająca, nareszcie za zakrętem. Pani Szalo jest zadowolona z życia, bo udało jej się osiągnąć równowagę. Pani Szalo ma wewnętrzną potrzebę - misję wręcz - dzielenia się odzyskaną wreszcie radością,  rozpowszechniania - jak mawiał klasyk "nieuzasadnionego optymizmu" i roztaczania wokół dobrej energii.

Pani Szalo to wymykająca się bez przerwy, nie dająca się włożyć w żadne ramy Istota.  Lubię tego figlarnego Luntruska. Wyszeptana słowem Pani Szalo to jestem ja - cóż za niespodzianka, prawda? ;)

Pani Szalo wzięła się z miłości.

 

 

niedziela, 07 listopada 2010, paniszalo
Tagi: życie

Polecane wpisy

Komentarze
2010/11/08 09:06:16
Cudownie to napisałaś:) Pamiętam jak mi pokazywałaś swoje wiersze w I kl. LO.:)
Pozdrawiam Cię ciepło:)
-
2014/11/26 14:57:45
Piękne oko:)
pozdrawiam
-
2014/12/19 01:15:43
Oko uprzejmie dziękuje ;)